روش صحیح تمیز کردن صفحه نمایش و مانیتور

یکی از دغدغه‌‌های امروزه همه ما کثیف شدن، چرب شدن و یا لک برداشتن صفحه مانیتور، صفحه موبایل و یا LCD تلوزیون است. در این پست از وبلاگ نانوگرین نکاتی را در ارتباط با روش های صحیح تمیز کردن صفحه نمایش ارائه خواهیم کرد.

اولین و مهم ترین نکته این است که به هیچ عنوان از لوازم پاک کننده شیشه های پنجره ،برای پاک کردن صفحات نمایشگر استفاده نکنید .این مواد حاوی درصد بالایی از مواد شیمیایی پاک کننده هستند که می توانند به صفحه نمایشگر آسیب برسانند .در ضمن مواد پاک کننده ای که حاوی آمونیاک، استون ،تولئن هستند را اصلا مورد استفاده قرار ندهید ،چرا که درصد پاک کنندگی این گونه مواد به راحتی می توانند صفحه نمایشگرها را کدر کنند.

کیت تمیز کننده مانیتور و صفحه نمایش
شیوه پاک کردن و لکه زدایی از تلویزیون ،مانیتور لپ تاپ و کامپیوتر که از نوع ال سی دی هستند از تمیز کردن صفحه نمایش معمولی متفاوت است .از این رو محصول تمیز کننده صفحه نمایش نانو گرین با تکنولوژی روز با عث حفاظت از هر گونه ال سی دی و صفحه نمایش شده و به دلیل ایجاد لایه ضد الکتریسیته ساکن از کثیف شدن و جذب گرد و غبار برای مدت طولانی تری جلوگیری می کند .این محصول بدون حلال و سیلیکون می باشد .در هنگام تمیزکاری به صفحه نمایش فشار وارد نکنید و همچنین خاموش کردن وسیله الکترونیکی الزامی می باشد.